Dve ihriská, 16 tímov, plná tribúna a najmä obrovská porcia florbalu. Hralo sa v rýchlom tempe a videli sme množstvo vyrovnaných zápasov.

Každý účastník si prišiel na svoje a ani jedno tričko neostalo suché. Florbal a šport ľudí spája a dokáže priniesť rôzne emócie a prekvapenia. Skvelú a nakoniec aj víťaznú jazdu predviedli chlapci z tímu Liptovskí šuhaji 🔝🔝🔝 V súboji generácii porazili vo finále tím Klobúky zložený z bývalých účastníkov Vysokoškolskej ligy v Košiciach.Mladí chlapci okolo Maťka Kendera prehrali v základnej skupine všetky zápasy aby nakoniec vyhrali celý turnaj. Neskutočnú jazdu play-off zakončili výhrou vo finále až po trestných strelách. Takýto vie byť šport, takýto vie byť florbal. 😉👏 Tretie miesto obsadil tím Exesport po výhre nad Žltým snehom z Košíc, ktorý okúsil trpkosť prehry až v semifinále a následne aj v zápase o bronz.

🏆 VÍŤAZI 🏆
1.🥇 Liptovskí šuhaji
2.🥈 Klobúky
3.🥉 Exesport

Veľká vďaka všetkým zúčastneným, ktorí urobili z turnaja to pravé florbalové divadlo a rovnako všetkým, ktorí pomohli zabezpečiť aby všetko išlo hladko. 🔝👏👏👏 Počas turnaja sa natočilo niekoľko zábavných videí, ktoré nájdete na našich sociálnych sieťach. Tak nás sledujte aby Vám nič neuniklo a vidíme sa na ďalšom turnaji.
Aby sme nezabudli veľká vďaka patrí našim partnerom, bez ktorých by sa tento turnaj nezaobišiel. 🤝

3x3florbal – florbal pre všetkých 🤝

Flickr: https://www.flickr.com/photos/196520801@N03/albums/72177720304838347

Generálny partner

Hlavný partner

Zlatý partner

Zlatý partner

Copyright © 2023 3x3 Florbal All rights reserved. Create by Mgraf.sk.